Sincan Evden Eve Nakliyat

Firmamız Sincan evden eve nakliyat firması olarak sektöre girdiği günden bu yana nakliyat sektöründe başarılı hizmet grafiğini yakalamış ve bunu en üst seviyeye kadar taşımayı da başarmıştır. Sincan nakliyatbaşta olmak üzere Ankara’nın birçok ilçesine şehir içi nakliyat hizmetimizi de sorunsuz bir şekilde ulaştırabiliyoruz.  Firmamız 15 yıldır taşımacılık sektöründe hizmet veriyor. Bünyesinde yaklaşık olarak 45 personelin bulunduğu firmamızda çalışan her personelimizin de uzman statüsünde görev yaptıklarını çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Taşımacılık ciddi ve hafife alınmayacak bir iştir. Dolayısıyla hafife aldığınız andan en ağır yükün altında kalabileceğiniz gibi de eşyanın güvenliğini riske etmiş olursunuz. İşte bunun için biz yıllarımızı verdik ve profesyonelliğimizi de korumayı başardık. Bugün özellikle Sincan evden eve nakliyat hizmeti denildiğinde ilk akla gelen firma olma başarısını da buna borçluyuz.  Firma olarak bugüne kadar yüzlerce nakliyata imzamızı attık ve bunu da gururla söylüyoruz ki her işi yüzümüzün akıyla başardık. Çünkü biz müşteri memnuniyetine önem veren güçlü bir firmayız. Taşımacılığı hiçbir zaman hafife almadığımız gibi müşterilerimizin de nakliyat sırasında yaşamış olduğu stres ve endişeyi de çok iyi bir şekilde anlayabiliyoruz.

SİNCAN SİGORTALI NAKLİYAT HİZMETİ

Sincan nakliyat sektörde her zaman biz ve diğerleri politikasını benimsemiştir. Çünkü bizden önce ya da bizimle sektörde olan herkesten farkımız verdiğimiz nakliyat hizmetinde sigortalı taşımacılık tercih etmeye çalışırız. Sigorta bir insanın olduğu gibi eşyanın da adeta kurtarıcısı ve desteğidir. Eşyalarınızı sigortalı nakliyat yaptırdığınız zaman olası riskleri de en hafife indirmiş olursunuz. Üstelik ödeyeceğiniz küçük bir meblağ farkı tüm eşyalarınızın da tek bir imzayla koruma altına alınmasını sağlamış olacaktır. Taşımacılığı biz profesyonel düşünüyoruz ve önemsiyoruz. Bizim de istediğimiz nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin de eşyalarının güvenliği için bunu önemsemeleridir.  Firmamızı diğerlerinden ayıran özelliklerden bir tanesi de konforlu araçlarımızdır. Bünyemizde hizmet veren her aracımız düzenli olarak bakımları yapılır iç ve dış hijyenine dikkat edilir. Değer verdiğiniz eşyaların aracın içerisinde zarar görmesinin yanı sıra hijyeninin de sağlanması bizim için önemli bir faktördür. Araçlarımızın tamamı taşımaya uygun bir şekilde dizayn edilmiş ve tabanı halı ile kaplanmıştır. Bu konfor sayesinde eşyalarınız hiçbir şekilde hijyen yönünden etkilenmeyeceği gibi çizilme,sürtünme gibi durumlarla da karşılaşmayacaktır. Üstelik daha çok dikkat edilmesi gereken hassas eşyalarınız araçlarımızdaki güvenli bölmelere yerleştirilerek güvenli bir yolculuk geçirmesi için her türlü olanak sağlanmış olacaktır.

SİNCAN GARANTİLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Sigorta dedik ancak garantili Sincan evden eve nakliyat hizmetinden de bahsetmemizin doğru olduğunu düşünüyorum. Bizden hizmet alan her müşterimizin eksiksiz ve sorunsuz bir nakliyat alabilmeleri aynı zamanda bizim vereceğimiz garantiyle de sabittir. Bugüne kadar aldığımız her nakliyat işinde müşterilerimize sonsuz garanti sağladık. Üstelik bizim bu garantimiz yalnız sözle değil yazılı olarak da geçerlidir. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki siz eşyanızı ne kadar güvende hissediyorsanız yaşadığınız stresi de o kadar aza indiriyorsunuz. Dolayısıyla bizim burada sizin stresten uzak bir şekilde nakliyat hizmeti sağlamamız verdiğimiz garanti sayesinde mümkün olacaktır. Araçlarımızın bakımlı olduğunu söyledik dolayısıyla bu garantimizinde en büyük tutanağı buradan kaynaklanmaktadır. Özel donanıma sahip olan araçlarımızda bir evden eve nakliyat, bir ofis taşımacılığı ya da fabrika taşımacılığı gibi daha büyük alanların nakliyesi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sincan Nakliyat ile birlikte arkada kalan hiçbir şeyiniz olmayacak buna gözünüz de dahil.

SİNCAN GÜVENİLİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Sincan nakliyat olarak yılların geçmiş birikimi bizi güvenilir firmalar arasındaki yerimizi de sağlamlaştırdı. Bizim kendi kendimize güveniliriz dememizin hiçbir anlamının olmadığının da farkındayız. Bunun için sektörde her hizmet alan müşterilerimizin memnun olarak ayrılmış olması bizi Sincan güvenilir evden eve nakliyat firmaları arasında göstermiş ve yerimizi de sağlamlaştırmıştır. Biz bize olan güvenin sonuna kadar farkındayız ve bu güveni kaybetmemek içinde elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Firmamız teknolojinin tüm imkanlarını seferber ederek taşımacılıkta AR-GE çalışmalarına da her zaman önem vermektedir.

Taşımacılık yalnız insan gücüyle yapılan bir şey değildir. Çünkü bu şekilde yapmak demek kendinizi rakiplerinizin de gerisinde bırakmak demektir. İşte bunun için bizler taşımacılık hizmetimizde akıllı depo uygulamasını da başlamış bulunuyoruz. Firmamızın sahip olduğu eşya depolama merkezlerinde tamamen dijitale dayalı olarak kayıtlar tutulmakta ve en güvenli yerleşim sağlanmaktadır. Biz teknolojinin her alanında olmayı ve bunu da en etkili bir şekilde kullanmayı seçtik. Bunun içinde internet sitemiz üzerinden yalnız Sincan değil Türkiye’nin pek çok noktasına da sesimizi ve markamızı duyurmayı hedefledik.

Biz titiz çalışıyoruz çünkü taşıdığımız şeyinde öneminin farkındayız. Sınır tanımıyoruz çünkü her türlü teknolojiye sahibiz, evden eve nakliyat yapıyoruz çünkü biz Ankara’da bu işi yapan en iyi firmayız. Eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren size verdiğimiz garantimiz başlar ve bu süreç içerisinde de en ufak aksaklık olmaması için her türlü ortamın oluşturulması sağlanır. Örneğin eşyalarınızın alınacağı adreste konum bizim için önemlidir. işte bizler bunun için evden eve nakliyat hizmetimizde ücretsiz eksper desteğine önem veririz.

SİNCAN EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren nakliyat konusundaki kaydınız oluşturulur ve adres bilgileri net bir şekilde alındıktan sonra uzman personellerimiz sizin belirlediğiniz gün ve saatte sizi ziyaret eder. Bu ziyaretin amacı hem sizin hem de bizim doğru yöntemlerle taşınabilmemiz için gerekli ve önemlidir. evinize ya da ofisinize kısacası taşınma işleminin gerçekleştirileceği mekana gelen ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz gerekli tüm incelemeleri en detaylı haliyle gerçekleştirir. Bu incelemelerde evinizin ya da ofisinizin bulunduğu konum, kaçıncı katta bulunduğunuz, apartmanın iç bölümü, eşyanın büyüklüğü, hassas derecesi yüksek olan eşyanızın olup olmadığı tüm detaylarıyla birlikte ele alınır. Bu görüşme esnasında gerekli olduğu takdirde size asansörlü nakliyat hizmeti de önerilir.  Özellikle de konutunuz üst katlarda bulunuyorsa burada asansörlü taşımacılık gerçekleştirilmesi gerekir.

SİNCAN ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Asansörlü nakliyat hizmeti eskiden pahalı ya da lüks olarak görülürdü. Bugün bu hizmeti birçok firmanın yapıyor olması rekabet çerçevesinde de bu hizmete erişebilmeyi ekonomik olarak daha kolay hale getirmiştir. Yani neredeyse her nakliyat firması asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyor. Bizde Sincan asansörlü nakliyat hizmetimizle birlikte evinizi ya da ofisinizi taşıyabiliyoruz. Asansörlü nakliyatın taşınma sırasında pek çok faydası vardır ancak kısaca sizin aklınızdaki soru işaretlerini gidermek adına en önemlilerin de paylaşalım istedik.

ASANSÖRLÜ NAKLİYATIN AVANTAJLARI

 • Asansörlü nakliyat hizmeti aldığınız da eşyalarınız taşıma sırasında asla zarar görmez.
 • Bina içerisinde iniş ve çıkışlara dar koridorlarda sürtülme, düşme ve çarpma sorunundan kurtulmuş olursunuz.
 • Eşyanızın ne kadar çok olduğu ya da ne kadar ağır olduğunun hiçbir önemi yoktur.
 • Eşyanız gideceği ya da teslim alınacağı adrese ne kadar yüksekte olursa olsun en hızlı şekilde taşınma sağlanmış olacaktır.
 • Daha az insan gücü kullanılır ancak aynı personel sayısıyla daha güvenli taşıma sağlanmış olur.
 • Eşyalarınız balkondan ya da camdan alınır, yine balkon ya da camdan varış adresine alınır
 • Asansörlü nakliyat sayesinde komşularınızı rahatsız etmemiş olursunuz

Yukarıda sıralamış olduğumuz avantajlar sizin en güvenli nakliyat hizmetine ulaşmanızda önemli bir faktördür. Ancak asansörlü nakliyatın sağlamış olduğu faydayı yalnız bunlarla da sınırlandırmak doğru olmayacaktır.

Asansörlü nakliyat kadar önemli bir diğer konu da Ambalajlama ve paketleme hizmetidir.

AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

Taşımacılıkta güvenliğin ne kadar önemli olduğunu yukarıda defalarca belirttik. Ancak en önemli konunun da altını yeniden çizmek istiyoruz. Bir eşyanın güvenli bir taşınma, güvenli bir yolculuk geçirmesi için doğru yöntemlerle ambalaj ve paketleme yapılmış olması gerekir. Sincan evden eve nakliyat firmamız istenildiği takdirde paketleme hizmeti de sağlamaktadır. Dolayısıyla burada anlaşma gününde evinize gelen personellerimiz eşyalarınızı bulundukları yerden alırken doğru paketleme yöntemleri ve malzemeleri kullanarak kolilerde muhafaza altına alır. Eşyanızın konulduğu koli doğru paketlenmiş olduğunda sürtülme ya da düşme gibi durumlarda hiçbir şekilde zarar görmez. Biz firma olarak Sincan paketleme ve ambalajlamahizmetimizde malzeme kullanımına önem veriyoruz ve kolilerde balon poşetler, Kraft kağıtlar kullanıyor. Bu sayede koli içerisinde kırılması muhtemel olan eşyalarınızda çok daha güvenli bir şekilde kalıyorlar.  Firmamız tüm bu hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda parsiyel taşımacılık yani Sincan parça eşya taşımaya da önem vermektedir.

SİNCAN PARÇA EŞYA TAŞIMA

Sincan nakliyat olarak yalnızca bir evin değil istenildiği takdirde evin, ofisinde parça eşyalarını taşıyabiliyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere evinize gelen ekspertiz ekiplerimize eşyanın parçasını ve hassasiyetini gösterdiğiniz de gerekli tüm girişimler başlatılarak uygun olan aracın temini gerçekleştiriliyor. Eğer ki gidecek olan eşyanızın varış noktası şehir dışıysa bu durumda aynı istikamete giden aracımız temin edilir. Evinizden alınan eşyalarımız depolarımızda toplanarak aynı araç içerisinde farklı kişilerin eşyaları taşınır. Dolayısıyla bu hizmet özellikle kamuda çalışanlar, askerler, polis ve öğrencilerin en çok tercih ettiği yöntemler arasında gösterilmektedir. Eşyalarınız aracımızın içerisine doğru bir şekilde yerleştirilerek en yakın mesafede indirilecekler öne en son indirilecek eşyalarda en arkaya konulur. Bu sayede eşyalarınız yolculuk esnasında indirme bindirme gibi bir sorunla karşılaşmaz. Çünkü bu aynı zamanda eşyanızın güvenli ve zarar görmemesi içinde önemli bir konudur.

SİNCAN NAKLİYAT TAŞIMACILIĞIN TEK ADRESİ

Sincan nakliyat kalite noktasında Ankara’da hizmet veren pek çok firmanın önüne geçmiş ve bu da onu daha tutkulu bir şekilde işine sarılmaya teşvik etmiştir. Ankara bilindiği üzere bir memur şehridir. Ve bu şehirde çalışan pek çok kamu memuru bulunmaktadır. Dolayısıyla sürekli bir tayin ya da yer değiştirmeden dolayı nakliyat hizmeti çok büyük bir ihtiyaçtır. Bizde özellikle Sincan nakliyat olarak bu eksiği kapatma noktasında önemli bir hizmet veriyor ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Kamu kurumlarında çalışan tüm personellerin Sincan Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmalarını sağlıyor, daima en uygun fiyat avantajını koruduğumuz gibi kaliteli bir işleyişle daha çok kişiye ulaşıyoruz.

Bizimle dilediğiniz her zaman bir telefon kadar uzaklıkta olan firmamıza iletişim kurabilir ve güvenli nakliyat hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Bizler bugüne kadar nakliyat sektöründe sürekli kendimizi geliştirdik ve bundan sonra da geliştirmeye devam ediyoruz. İşte bunun içinde biz iddia ediyoruz ki Ankara’da evden eve nakliyat sektöründe en güçlü ve en kaliteli olarak yerimizi sağlamlaştırmışız.

Çünkü bir Sincan evden eve nakliyatız , çünkü biz kaliteye, hıza ve güvene önem veren bir firmayız.

2 cevaplar
 1. Şenay Güneş
  Şenay Güneş says:

  Güvenilirliğinizin, profesyonelliğinizin hakkını vererek çalışıyorsunuz. Biz de eşimle yeni evimize taşınırken bunu sizinle çalışarak pekiştirmiş olduk. Eşyalarımızın güzelce paketlenmesi, asansörlü nakliyat desteğiniz sayesinde en iyi şekilde eşyalarımızı taşıdınız. Hizmetleriniz için teşekkür ederiz.

  Cevapla
 2. Meryem Caner
  Meryem Caner says:

  Firmanız ile aldığım evden eve nakliyat hizmeti gerçekten çok başarılı. Eşyalarımda sıfır çizik mükemmel bir profesyonellik ve pratiklik ile her bir eşyamı özenle paketlediler. Personeller güler yüzlü ve candan kişiler. Hayatımda ilk defa bu kadar rahat ve sorunsuz taşımayı sizinle yaşadım teşekkürler Sincan Evden Eve Nakliyat.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir