SİGORTALI NAKLİYAT

Taşımacılık sektörü artık en çok talep edilen hizmet grupları arasındaki yerini almış durumda. Bunun içinde firmalar sürekli olarak hizmetlerini çeşitlendirmeyi ve kendi kalitelerini artırmaya çalışıyorlar. Bizler Ankara evden eve nakliyat firması olarak hizmetlerimizde her zaman müşteri memnuniyetini odağımıza aldık. Bunun içinde sigortalı nakliyat hizmetini taşımacılık hizmetimiz arasına dahil ettik. Sigortalı nakliyat hizmeti ile birlikte taşınacak olan eşyanın da güvenliği sağlanmış olacak ve müşterilerimiz bu sayede kendilerini daha güvende hissedecektir.

Taşımacılık konusu artan konut ve iş yeri ile birlikte daha çok noktalara kadar ulaşmayı başardı ve konutlarında yüksek katlardan oluşmasından dolayı profesyonel taşımacılık hizmeti zorunluluk haline dönüştü. Firmamız ise bu noktadan sonra vereceği hizmet kalitesiyle de bir çok ev ve işyerinin de taşınmasına olanak sağladı.

Bizimle iletişime geçmeniz sonrasında hizmeti en kaliteli şekilde alabilmeniz için elimizden geleni yapar ve en hızlı şekilde planlama safhasına geçeriz. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte taşınacak mekana gelen ekspertiz ekiplerimiz eşyanın tespiti ve sigorta işlemleri için sizinle görüşür. Bu görüşe esnasında eşyanın hassasiyet durumu, büyüklüğü ve taşıma şekli değerlendirilir ve karar verilir.  Yüksek katlarda ikamet ediliyorsa asansörlü taşımacılık tavsiye edilir. Bu sayede eşyanın hiçbir şekilde zarar görmesinin de önüne geçilmiş olacaktır.

Taşımacılıkta sigorta önemli bir konu çünkü her zaman risk söz konusudur. Bu taşımadan kaynaklanabileceği gibi dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da meydana gelebilir. Yapılan sigorta sayesinde de zararın telafisi mümkün olacağından dolayı taşıma size hiçbir şekilde stres yaşatmayacaktır.

Sigortalı Nakliyatın Faydası

Sunulan hizmet içinde paketleme ve buna bağlı olarak eşyanın başına bir şey gelmemesi için her türlü önlemler alınacaktır. Özellikle de çoklu eşya taşımasında sigortalı nakliyat daha ön plana çıkacaktır. Maddi anlamda zarara uğramamanız sizin için önemli olduğu kadar bizim içinde önemlidir.

Amacımız her müşterimizin taşıma anında stresten uzak ve bizim garantimizden emin bir şekilde nakliyatını gerçekleştirmektir. Yılların vermiş olduğu birikim ile birlikte bizlerde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yaparak memnuniyet seviyesini en üst seviyeye çıkardık ve çıkarmaya da devam ediyoruz.