PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Bir evin ya da bir ofisin taşınması söz konusu olduğunda ilk dikkat edilmesi gereken husus paketleme ve ambalajlamadır. Bunun için de taşıma işlemine başlamadan ilk önce paketlemenin doğru bir şekilde yapılmasına önem gösterilmesi gerekir. Bizler firma olarak taşınma hizmetinde paketlemeye önem vererek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda paketleme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Paketleme işlemi kadar paketlemeyi yapan personelin de bu işi biliyor olması önemlidir. Firmamız çalışanları paketleme konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeye sahiptir. Bunun içinde doğru bir paketleme nasıl yapılır çok iyi bilirler.

Paketlemenin en büyük amacı kırılabilir olan ve zedelenebilir olan eşyaların hassas bir şekilde muhafaza altına alınmasıdır. Dışarıdan gelebilecek fiziksel bir tehlikeye karşında eşyaya herhangi bir sorun gelmesi önlenmiş olacaktır. Paketlemede küçük ya da büyük eşya olması önemli değildir. Her türlü eşyanın itinayla paketlenmesi ve ambalajlanması yapılır. Bu sayede gözünüzde taşınma anında arkada kalmaz. Paketleme özellikle yüksek katlı ya da uzun mesafeli taşımacılık hizmetinde önemli bir konudur. Şehirler arası nakliyat yaptığınızı düşünürseniz burada doğru bir paketleme yaptığınız zaman eşyanız ilk yerleştirdiğiniz gibi varış noktasına ulaştırılacaktır.

Taşımacılıkta paketleme işlemi titiz bir şekilde yapılması gerektiği gibi aynı zamanda kaliteli malzemelerinde kullanılması gerekir. Özellikle de paketin kalitesi ve kullanılan ambalaj malzemesinin dayanıklılığı önemli bir konudur. Firmamız bu noktada her türlü imkanları da kullanarak kaliteli malzeme kullanımına önem verir. Kırılma ihtimali olan bardak ve cam malzemeler Kraft kağıtlarla sarılıp balon poşetlerle desteklenir. Bu da paket içerisindeki hiçbir malzemenin de kırılmasının önüne geçebilecektir.

Paketleme & Ambalaj İşlemi

Taşımacılık hizmetinin bir bütün olarak değerlendirilip ele alınması gerekir. Bu da taşımada yalnız eşyanın kaldırılıp götürülmesi değil, paketlemesi, araç içerisine istiflenmesi, aracın konforu hepsinin en ince ayrıntısına kadar değerlendirilmesi ve hizmet içerisine dahil edilmesi gerekiyor. Taşımada zaman ve maddi kayıp sağlanmamak isteniyorsa mutlaka planlı ve kaliteli hizmet alınması gerekir.

Evden eve taşımacılık hizmetinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.