HAKKIMIZDA

Ankara evden eve nakliyat olarak sektörde 10 yıllık bir geçmişi de geride bıraktık. Geride bıraktığımız bu zaman içerisinde onlarca kurumsal firmaya taşımacılık hizmeti binlerce evden eve nakliyat gerçekleştirdik. Amacımız bizimle iletişime geçen her müşterimize en üst seviye hizmet vermektir. Bunu da çalıştığımız her müşterimize sunduğumuzu çok iyi biliyoruz.

Ankara evden eve nakliyat olarak bizler nakliyat sektöründe sürekli olarak kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye de devam ediyoruz. Bugün teknoloji konusunda nakliyat alanında yapılabileceklerin hepsini gerçekleştirerek taşımacılık hizmetini de kurumsal anlamda büyüttük.  Firmamız evden eve nakliyat konusunun yanı sıra aynı zamanda depolama ve parça eşya taşımacılığında da hizmet alanını genişletmiş ve beklentileri de daima yüksek tutmuştur.

Evden eve nakliyat hizmeti arayanların en büyük sıkıntısı güvenecekleri ve de eşyalarını teslim edecekleri garantili ve sigortalı bir firma bulmaktır. Dolayısıyla bizlerde bu işi yaparken özenli ve titiz bir şekilde hareket ederiz. Bugüne kadar yüzlerce kişiye nakliyat hizmeti vererek kendi kalitesini ortaya koymuş ve garantili nakliyat hizmeti veren bizler her zaman en doğru nakliyat işlemlerini sağlayabilmeyi de hedefledik. Hedefimiz doğrultusunda sürekli olarak kendimizi yenileyerek büyümemizi de sürdürüyoruz.

Ankara’nin her bölgesine ilçe ve köyüne hizmetimizi götürebildiğimiz gibi istenirse şehirler arası nakliyat hizmeti de sağlıyoruz.

Firmamızın sundukları arasında yer alan depolama hizmeti de en çok talep edilenler arasındaki yerini almış durumda. Hijyenik depolarımız sürekli takip edilerek olası her türlü güvenlik önlemleri de alınmıştır. Bu anlamda bize teslim ettiğiniz her eşyanız güvenli ellerdedir.