DEPOLAMA

Ankara evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin birçok noktasına taşımacılık hizmeti yapıyoruz ancak bu hizmetimiz yalnız bununla sınırlı kalmıyor. Parça eşya taşımacılığından tutun da depolama hizmetine varıncaya kadar nakliyat sektörü içerisinde olması gereken her ne varsa sorunsuz bir şekilde müşterilerimize karşılayabiliyoruz.

Taşımacılıkta alınan hizmet çeşidi ve kalitesi ne kadar yüksek olursa insanların size olan güveni de bir o kadar artmış olacaktır. Dolayısıyla bizde firma olarak sürekli kendimizi geliştirmiş ve araçlarımızdan tutun da depolarımıza varıncaya kadar her şeyin en üst teknoloji kullanılarak sağlanmasına özen gösteririz. Amacımız müşteri memnuniyet ve kalitesini her zaman en üst seviye de tutmaktır ve bunu da yaparken itinalı bir şekilde hareket etmeye çalışırız. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin tamamı bizim bu hassasiyetimize önem vererek taşımacılık hizmeti esnasında olumsuz bir durum ve tutumla karşılaşılmaması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde en önemli konulardan birisi de depolama hizmetidir. Bunun için bu hizmeti vermiş olduğunuz depolarınızın daima hijyenik ve güvenli olması gerekir. Eşyalarını size teslim eden insanların gönülleri rahat ve arkalarına bakmamaları açısından da verdiğiniz hizmetin gözle görülür olabilmesi önemli bir faktördür.

Depolama hizmeti verirken firma olarak bireysel düşünmeye önem vermekteyiz. Bu anlamda alınan eşyaları depomuzda muhafaza etmeden önce eşyanın sahibi tarafından kontrol edilmesi ve listelenmesini gerçekleştiririz. Bu listenin bir nüshası sizde olur ve tekrar eşyalarınızı almak istediğiniz de de takibini çok daha kolay yapabilirsiniz. Eşyalarınız depolarımıza konulduğu andan itibaren sizin eşyanızın olduğu bölüm kilitlenerek sizden başkasının da eşyaya dokunması, bakması vs. gibi işlemlerden uzak tutulur. Bizler sizin bize olan güveninizin farkındayız ve güven bizim için önemlidir. bizler bu güven sayesinde bugüne kadar geldik ve bundan sonrada aynı kalitede ilerleyeceğiz.

Ankara evden eve nakliyat firmamızın depo hizmetinden faydalanmanız için bize bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. depo alanımız eşyanızın büyüklüğüne göre ayarlanır ve evinize ya da ofisinize gelen ekiplerimiz eşyalarınızı büyük bir titizlikle alarak aynı titizlikle depolarımıza getirir.