Ankara Niğde Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, taşınması gereken eşyalarınızı huzur ve mutluluk içinde taşımak için bütün imkânlarını hizmetinize sunmak için büyük bir çaba harcamaktadır.

Evden Eve Taşınma İşlemleri

Eşyaların taşınmasında sadece eşyaların kolilere konulmasıyla olmayacağı gibi her işlem aşamalarla yapılmalıdır. Firmamız evden eve nakliyat konusunda profesyonel elemanları ile itinalı ve doğru hizmet vermektedir. Eşyalarınız evlerinizden alınmadan önce ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ücretsiz verilen ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın incelenme işlemi yapılmaktadır. Yapılan inceleme hizmeti sonrasında eşyaların taşınması hakkında alınan bilgiler ile ne kadar ödeme yapılacağı ve bütün yapılacak işlemlerin detayları anlatılmaktadır. Bu bilgiler sonucunda taşınma işinin onaylanması halinde anlaşılan tarihte adresinize gelen deneyimli ekiplerimiz eşyalarınızı sırası ile demonte hale getirip, kolilere konulması işlemlerine başlarlar. Büyük boylarda olan eşyalarınız özellikle zarar görmemesi ve çok yer kaplamaması için demonte haline getirilmelidir. Evden eve nakliyatta firmamız bu  aşamaları tecrübeli ve deneyimli ekip elemanlarımız tarafından itina ile yapmaktadır.

Eşyaların Taşınması Nasıl Olmalıdır?

Kırılacak eşyalar ve diğer gruptaki eşyalar ayrılarak kolilere konulma ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler yapılırken firmamız tarafından yeterli sayıda deneyimli elemanlarımız sayesinde eşyalarınız kısa sürede taşımaya hazır duruma getirilerek aracımıza taşınma işlemine geçilecektir. Kamyon, kamyonet ya da tır gibi çeşitli boylardaki taşıma kapasitesine sahip araçlarımız ile en güvenli nakliyat işlemleri yapmaktayız. Araçlarımız içinde bulunan sabitleme sistemi ile ani fren olma durumunda eşyaların hareket etmeleri engellenmektedir. Bu sayede olabilecek kötü durumlara karşı daha güvenli nakliye işlemi yapılmaktadır. Verilen yeni adrese gitmek için yola çıkan aracımız en yakın süre zarfında adresinize ulaşmaktadır.

Eşyaların yeni adrese teslimatı sonrasında tecrübeli elemanlarımız tarafından eşyaların taşıması işlemine geçilmektedir. Bütün eşyaların taşıma işlemi bittikten sonra montaj işlemi olan eşyaların montajlama yapılarak kullanıma hazır olacak şekilde teslim edilmektedir. Profesyonel bir şekilde verilen hizmetler sonrasında hiçbir problem yaşamadan daha güvenli ve en kısa sürede eşyaların taşıma işlemleri tamamlanmış olmaktadır. Yeni adrese taşınma stresini yaşamak istemeyenler ve taşınma işlemini keyifli durum haline getirmek isteyenler firmamızı tercih etmelidirler.

HİZMETLERİMİZ

 • Ankara Niğde Arası Nakliyat
 • Niğde Nakliyat Firmaları
 • Ankara Niğde Nakliyat Fiyat
 • Ankara Niğde Ambar
 • Niğde Ankara Nakliye
 • Ankara Niğde Nakliyat Telefon
 • Ankara Niğde Şehirler Arası Nakliyat
 • Ankara Niğde Nakliyat Fiyatları
3 cevaplar
 1. Ersin Düzen
  Ersin Düzen says:

  Firmanın hizmet verirken memnuniyetinizi çok önemsediğini daha ilk vakitten anlayacaksınız. Ben de bunun büyüsüne kapıldım ve iletişime geçtiğimde tekliflerini kabul ettim. İyi ki sorunsuz ve kaliteli bir hizmet verdiler de sonrasında pişman olmadım. Uzman personelleri ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar.

  Cevapla
 2. Aytuğ Saraçlar
  Aytuğ Saraçlar says:

  Firmanızın Ankara Niğde şehirler arası nakliyat hizmetlerinden faydalandım. Eşyalarımın arasından çok önemsediğim bir kaç parça eşyam vardı ve özellikle korunmasını belirttim. Sağ olsun personelleri isteğimi geri çevirmediler ve iyi bir paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladılar. Niğde’ye varıldığında da sorun yoktu ve eşyalarımın en iyi şekilde taşınması beni mutlu etti. Firmanıza ve personellerinizin bu dikkatli çalışmalarına teşekkürü borç bilirim.

  Cevapla
 3. Derya UÇAŞ
  Derya UÇAŞ says:

  Merhaba arkadaşlar uzun arayışlar sonucuyla Ankara Nakliyat ile anlaştık ve taşınma günü gerçekten tecrübeli ekipler ile gelip bizi hiç uğraştırmadan sağlıklı ve titiz bir şekilde eşyalarımızı hasar görmeden yeni ilimizdeki yeni evimize yerleştirdiler çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim bir hizmet oldu.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir