Ankara İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız Ankara İzmir şehirler arası nakliyat sürecinde kullandığı paketleme ve koli malzemelerini özenle seçer. Böylelikle birinci sınıf evden eve taşımanın şartlarından birini yerine getirmiş oluruz. Bununla yetinmeyip taşıma sigortası da yapıyor ve böylelikle ikili bir önlem almış oluyoruz. Nakliyat hizmetine başlarken önce işine hakim bir ekspertizi göndererek ne gibi sorunlar çıkabileceği ve bunlara nasıl bir önlem alınması gerektiği ilk olarak belirleriz. Ekibin çizdiği yol haritası ile taşınma işinin ana hatları belli olur ve taşınmanın maliyeti de bu noktada ortaya çıkar. Ekibin belirlediği kriterler doğrultusunda bir sözleşme hazırlanır ve böylelikle her iki tarafta karşılıklı güvenceye alınmış bulunmaktadır. Ankara İzmir şehirler arası nakliyat işinin bütün aşamalarında kullandığımız araç ve cihazlar son sistem olup düzenli olarak bakımları yapılmaktadır.

Ankara İzmir Evden Eve Profesyonel Hizmet

Firmamız uzmanları tarafından taşınma öncesinde gerekli incelemeler yapılıp taşınacak kişiye önemli noktalar hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeyi yapacak eksper ekibimiz nelerin yapılıp nelerin yapılmayacağı konusunda en açık bir şekilde anlatmak zorundadır. Burada anlatılanlar daha sonra sözleşmede de yer alacaktır.

Ankara İzmir şehirler arası nakliyat firması olarak hem kendimizin yetiştirdiği hem de dışarıdan yetişmiş kalifiye elemanlarla çalışmaktayız.Bu kalifiye elemanlarla çalışmak da bizi diğer firmalardan ayıran önemli bir özellik olarak göze çarpmaktadır. Taşınma sürecinde bu tür elemanlarla çalışmak hem biz hem de müşterilerimiz açısından çok olumlu sonuçlar doğurabilmektedir. Örneğin bu türdeki personel temiz, düzenli, planlı çalışmalar yapmaktadır. Bu da taşınmada hız demektir, düzen demektir, dikkat demektir.

Ankara İzmir Arası Sigortalı Nakliyat

Nakliyat firmalarının taşınma işlemlerinde yaptığı birçok hata müşterilerin bu firmalara ve bu sektöre ön yargılı yaklaşmalarına nende oluyor ancak bizler firma olarak bu ön yargılarınızdan sizleri kurtarmak adına işimizi profesyonel olarak yapıyor ve sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz. Özelikle beyaz eşya ve mobilyalarınızın sizler için ne karda değerli ve pahalı olduğunu biliyoruz bu yüzden ürünlerinizi sigortalayarak meydana gelebilecek her türlü sorun için garanti altına alıyoruz. Sunduğumuz garantili hizmet sayesinde ürünlerinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilir ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şimdiye kadar sunduğumuz hizmetlerde herhangi bir sorun ile karşılaşmadık ancak insanlık hali ne olur ne olmaz diyerek sigortalı nakliyat hizmetlerinden vazgeçmiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

 • Ankara İzmir Arası Nakliyat
 • İzmir Nakliyat Firmaları
 • Ankara İzmir Nakliyat Fiyat
 • Ankara İzmir Ambar
 • İzmir Ankara Nakliye
 • Ankara İzmir Nakliyat Telefon
 • Ankara İzmir Şehirler Arası Nakliyat
 • Ankara İzmir Nakliyat Fiyatları
2 cevaplar
 1. Görkem Çetin
  Görkem Çetin says:

  Personelleriniz gerçekten de alanında uzman kişiler olduğunu belli ediyordu. İşimden dolayı İzmir’e hızlıca taşınmam gerekiyordu. Uygun fiyata eşyalarımı taşıyacak firma arıyordum arkadaşımın tavsiyesi üzerine size ulaştım. Sağ olsun firma yetkilisi ve personelleri gayet güler yüzlülük ve saygıyla süreci bana kuş gibi rahat bir şekilde atlattırdı. Sorunsuz taşıma hizmetinizden dolayı teşekkür ederim. Ankara İzmir şehirler arası nakliyat alanında uzman firma budur arkadaş.

  Cevapla
 2. Ceren Taş
  Ceren Taş says:

  Memleketim olan İzmir’e dönmek için bir nakliyat firmasına ihtiyacım vardı. Eşyalarıma en iyi şekilde davranacak olan firmayı ararken yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizi tanıdım. Arkadaşım şehir içi nakliyat hizmeti almış. Uzman şekilde hareket ediyorlar dedi. Ben de ona güvenerek sizinle anlaştım. Güvenim sarsılmadı firmanız gerçekten de profesyonel bir şekilde eşyalarımı taşıdı ve sonucunda sorunsuz bir şekilde İzmir’ime döndüm. Teşekkürler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir