Ankara Evden Eve Nakliyat Şirketi

Örnek Nakliyat olarak çıkmış olduğumuz bu yolda amacımız öncelikle Ankara Bölgesinde sizlere hizmet sunmaktı. Uzun yıllar sektöre hizmet vermiş bir firma olarak değişen koşul ve şartlara göre bizde uyum sağladık. Daha düne kadar 10 katlı binalar ve üzerinde ki katlar için eşya taşımak hem sizin için hemde bizim için çok zahmetliyken bugün asansörlü eşya taşıma sistemiyle bu kabusu ortadan kaldırdık.

Zaman zaman Ankara dışına çıktık sadece Ankara’daki müşterilerimizin değil Ankara dışındaki Eşya Taşıma hizmetlerini de sağladık. Hal böyle olunca sizler için yeni araçlar kattık araç filomuza ve uzun yollarda eşyalarını daha sağlam ve daha hızlı daha güvenli taşıyabilmek için.

Hizmet ağımız Ankara’da başlamış olsa da sloganımız “Evden Eve Nakliyat Ankara” olsada başta İç Anadolu Bölgesi olmak üzere yurdun dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Bize bir telefon uzaklığında olduğunuzu unutmayın. Arayın en iyi en güncel fiyatları alın ve eşyalarınızı güvenle taşıtın. Ev taşıma stresini en az seviyeye indirmek için gerektiğinde eşyalarınızı biz paketleriz, ambalajlarız ve size yükün en hafifini bırakırız. Gerekli durumlarda Sigortalı Taşıma opsiyonu sunarız yani siz nasıl taşınmak isterseniz sizi o şekilde taşırız.

Çok güzel dolaplarınız vardır daha yeni almışınız acaba bir şey olur mu? Montajını yapabilirler mi? Ya da çok eskidir yıllarca sizi içinde saklamıştır, hatırası vardır acaba sökülüp takılırken bir sıkıntı olur mu? böyle kaygılardan uzak tutacak marangoz arkadaşlarımız itinalı bir şekilde ayrılabilecek kadar ve taşınabilecek seviyeye ulaşana kadar özenle demonte işlemini yapar ve aynı şekilde yeni evinizde kurulumunu gerçekleştirirler.

Evinizi Örnek Nakliyat farkıyla taşıtın. Sizi de bu büyük aileye bekliyoruz gelirken yanınızda sevdiklerinizide getirmeyi unutmayın…

Evden Eve Nakliyat & Taşımacılık hizmetleri için Firmamız Nakliyat hizmetinizde 7×24 mesai yapıyor isteklerinize anında dönüş yapıyoruz. Tayini çıkan, yeni ev alıp kendi evine taşınmak isteyen, evlerinden sıkılan herkesin yaptığı ilk şey, iyi ve güvenilir bir nakliyat firması bulmaktır .  Ankara merkezli Firmamız Nakliyat ev taşımak isteyenlerin tercih ettiği hızlı ve güvenilir bir şirkettir. Hem şehir içi hem şehirlerarası evden eve her türlü taşınma işlerini titizlikle yürütmektedir. Eşyaların paketlenmesi, kolilerin  araçlara yüklenmesi, boşaltılması ve  taşınması gibi işlemler,  uzun yıllar bu işi yapan deneyimli ve becerikli  çalışanlar tarafından  eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden gerçekleştirilmektedir. Ev taşımak, tercih edeceğiniz nakliyat firması yüzünden kabusa dönüşebileceği gibi Onur Nakliyat ile tam tersi de mümkündür. Örnek Nakliyat, ev taşımak isteyenlerin yükünü hafifleten, işini kolaylaştıran, evden eve taşınma işlemi için gerekli olan tüm detayları düşünen, elektrikli seyyar yük asansörü kullanan sorumluluk sahibi bir işletmedir.

Örnek Nakliyat, taşınma işleminde eşyaların zarar görmemesi ve kolayca taşınabilmesi için asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Kaçınca katta olursa olsun, eşyalar dışarıdan kurulacak seyyar yük asansörleriyle evden alınarak, taşınacak eve çıkartılmaktadır. Yük asansörleriyle büyük boyutlardaki beyaz eşyaların ve mobilyaların zarar görmeden, daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Böylece merdivenler kullanılarak eşya taşınması mümkün olmayan yüksek katlara taşınmak veya orda yaşayanlar için eşya değiştirmek mümkün hale getirilmektedir. Nitekim eşyaların merdivenlerden yüksek katlara taşınması hem insan sağlığı açısından çok zahmetli ve riskli hem de eşyaların çizilmesi, kırılması, düşüp bozulması dahil pek çok soruna sebep olabilmektedir. Örnek Nakliyat, hem çalışanlarını hem müşterilerini düşünerek  insan gücü kullanarak saatlerce sürecek taşınma işlemini elektrikli yük asansörleri sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Deneyimli ve kibar personeliyle uzun yıllar nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Örnek Nakliyat, müşteri memnuniyeti  temelinde evden eve taşınma  hizmeti vermektedir. Ankara’da faaliyet gösteren nakliyat firması, eşyaların titizlikle paketlenmesi, kamyonlara yüklenmesi, taşınması ve eve çıkartılarak kurulumunun yapılması dahil her türlü detayı düşünerek güvene dayalı bir  hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu seyyar yük asansörüyle eşyalarınızı hangi yükseklikte olursa olsun zarar vermeden ve hızlıca evinizden indirmekte ve taşınacak eve çıkartmaktadır. Ankara Evden Eve nakliyat firması olarak, Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet veren Örnek Nakliyat,  taşınmak isteyenlerin ilk tercihi olarak hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık yapmaktadır. Sorunsuz bir şekilde taşınmak isteyen müşterilerinin en büyük destekçisidir. 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir