Ankara Etlik Asansörlü Nakliyat

Ankara Etlik semtimizde yer almakta olan insanlarımıza yardımcı olmak için girmiş olduğumuz nakliyat sektöründe ev taşıma firmaları olarak en iyi hizmetleri sağlamak adına yer almaktayız. Müşterilerimiz internet adreslerimiz üzerinden bulunmakta olan telefon numaralarıyla bizlerle iletişime geçtiği andan itibaren evlerine kendi uzman ekiplerimizde bulunmakta olan ekspertiz hizmetlerinde görevli olan personellerimizi göndermekteyiz. Daha sonrasında görevli personellerimiz evlerinizde yaptığı sigortalama ve eşya kontrollerinden sonra bizlere raporlarını sunarak nakliye için gerekli olan araç ve gereçleri Ankara Etlik evden eve nakliyat firmamızla evlerinize getirmekteyiz. Evlerinize taşımakta olduğumuz bütün malzemelerimiz son teknoloji ürünleri olup, en iyi hizmetleri sunmak için tasarlanmış olan araçlardan oluşmaktadır.

Ankara Etlik Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmetleri

Nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz görevler ve hizmetleri kendimize kurallar şekilde oluşturarak yolumuzda ilerlemektedir. Oluşturmuş olduğumuz misyon ve vizyon çerçevesi içerisinde ekiplerimiz çıkmayarak bütün nakliyat işlerinizi disiplinli olacak şekilde yapmaktayız. Evlerini taşıyan müşterilerimiz eşyalarını yeni bulunmuş olduğu konuma götürmeden önce bir süre bekletmek zorunda kaldıklarını bizlere bildirmiş bulunmaktadırlar. Bizlerde kendilerine yardımcı olmak için Ankara Etlik evden eve nakliyat firması müşterilerimize depolama hizmetlerini sunmuş durumdadır. Depolama hizmetlerinde istemiş olduğunuz kadar eşyalarınızı sizlere ayrılmış olan bölümler içerisinde güvenli bir şekilde bulundurma hakkını sizlere tanımış bulunuyoruz. Üstelik firmamız tarafından tahsil edilmiş olan güvenlik personelleri ile birlikte 7 gün 24 saat olacak şekilde eşyalarınız korunmaktadır.

2 cevaplar
 1. Sena Ay
  Sena Ay says:

  Ankara Etlik Asansörlü Nakliyat ve personellerine çok teşekkür ederim böyle rahat ve güvenli hizmet sağladıkları için. Taşınma günü tam vaktinde gelerek eşyalarım ayrı ayrı özen göstererek paketleme işlemi uyguladılar sizlerde kesinlikle hem cebinize uygun hemde güvenli hizmet için Ankara Etlik Asansörlü Nakliyat ile görüşmelisiniz.

  Cevapla
 2. Burak Akçelenk
  Burak Akçelenk says:

  Ankara Etlik Asansörlü Nakliyat ve personellerine çok teşekkür ederim eşyalarımı güvenle hasarsız bir şekilde yeni evime ulaştırdılar. Ankara Etlik Asansörlü Nakliyatile hizmet almak gerçekten hem hızlı hemde profesyonel sizlerde kaliteli bir hizmet almak isterseniz Ankara Etlik Asansörlü Nakliyatile iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir